Nowy adres!!!

ul. Poniatowskiego 4, Rzeszów
tel. 17 30 70 717
kom. 883 436 900

mapa

Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej Achilles

Realizujemy umowę w ramach kontraktu z NFZ w Rzeszowie i Zarzeczu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom nowoczesnej i skutecznej rehabilitacji. W naszej placówce opiekę nad Państwem sprawują dyplomowani fizjoterapeuci z doświadczeniem, a rehabilitacja opiera się na ścisłej współpracy z lekarzem. Uzyskana w ten sposób szczegółowa i indywidualna diagnoza pozwoli dobrać skuteczną i niezbędną rehabilitację, modyfikowaną w zależności od przebiegu leczenia. Główny nacisk kładziemy na powrót utraconych funkcji. Pracujemy najnowszymi metodami z zakresu kinezyterapii. Posiadamy nowoczesny sprzęt do ćwiczeń i fizykoterapii.

Zajmujemy się także rehabilitacją sportową osób związanych zawodowo ze sportem oraz tych, którzy traktują sport jako pasję. Specjalizujemy się również w różnych formach masażu leczniczego i terapii przeciwbólowej kręgosłupa

Wykwalifikowana kadra zadba o najmniejszy szczegół, by każdy pacjent był w pełni usatysfakcjonowany z rezultatów rehabilitacji.

Kinezyterapia
 
Terapie kobiece
 
Taping
 
Masaż leczniczy
 
Rehabilitacja sportowa
 
Fizykoterapia
 

Nie zwlekaj, już teraz zadzwoń i umów się na wizytę w celu dokładnego zdiagnozowania oraz rozpoczęcia specjalnie dobranej terapii.

Rehabilitacja Pourazowa

Oferujemy usługi fizjoterapeutyczne w zakresie chorób i urazów narządu ruchu.

Zapewniamy kompleksową opiekę w pierwszym dniu po zabiegu/urazie oraz konsultację z lekarzem ortopedą oraz lekarzem rehabilitacji

Dostosowujemy zabiegi fizjoterapeutyczne.

UŻYWAMY NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH METOD I RODZAJÓW ZABIEGÓW .

TYLKO U NAS LASER WYSOKOENERGETYCZNY O NATYCHMIASTOWYM DZIAŁANIU PRZECIWBÓLOWYM!

RÓWNIEŻ TYLKO U NAS NAJNOWOCZEŚNIEJSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA FALA UDERZENIOWA!

Zajmujemy się wyprowadzaniem pacjentów ze stanów ostrych, podostrych i przewlekłych oraz przeciążeniowych narządu ruchu.

Kompleksowo dobieramy plan rehabilitacji

Używamy najskuteczniejszych form usprawniania

Rehabilitacja ORTOPEDYCZNA / POURAZOWA