Nowy adres!!!

ul. Poniatowskiego 4, Rzeszów
tel. 17 30 70 717
kom. 883 436 900

mapa

Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej Achilles

Realizujemy umowę w ramach kontraktu z NFZ w Rzeszowie i Zarzeczu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom nowoczesnej i skutecznej rehabilitacji. W naszej placówce opiekę nad Państwem sprawują dyplomowani fizjoterapeuci z doświadczeniem, a rehabilitacja opiera się na ścisłej współpracy z lekarzem. Uzyskana w ten sposób szczegółowa i indywidualna diagnoza pozwoli dobrać skuteczną i niezbędną rehabilitację, modyfikowaną w zależności od przebiegu leczenia. Główny nacisk kładziemy na powrót utraconych funkcji. Pracujemy najnowszymi metodami z zakresu kinezyterapii. Posiadamy nowoczesny sprzęt do ćwiczeń i fizykoterapii.

Zajmujemy się także rehabilitacją sportową osób związanych zawodowo ze sportem oraz tych, którzy traktują sport jako pasję. Specjalizujemy się również w różnych formach masażu leczniczego i terapii przeciwbólowej kręgosłupa

Wykwalifikowana kadra zadba o najmniejszy szczegół, by każdy pacjent był w pełni usatysfakcjonowany z rezultatów rehabilitacji.

Kinezyterapia
 
Terapie kobiece
 
Taping
 
Masaż leczniczy
 
Rehabilitacja sportowa
 
Fizykoterapia
 

Nie zwlekaj, już teraz zadzwoń i umów się na wizytę w celu dokładnego zdiagnozowania oraz rozpoczęcia specjalnie dobranej terapii.

Taping

Taping to przede wszystkim:

  • terapia przeciwbólowa
  • redukcka obrzęków i zastojów żylnych
  • wpomaganie pracy mięśni
  • korekcja niewłaściwej pozycji stawu

Terapia 24 h na dobę!!!

Plastry K-ACTIVE których używamy:

  • nie powodują nieprzyjemnych odczuć skórnych
  • nie powodują alergii
  • mają najdłuzszy czas używania z plastrów dostępnych na rynku