Nowy adres!!!

ul. Poniatowskiego 4, Rzeszów
tel. 17 30 70 717
kom. 883 436 900

mapa

Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej Achilles

Realizujemy umowę w ramach kontraktu z NFZ w Rzeszowie i Zarzeczu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom nowoczesnej i skutecznej rehabilitacji. W naszej placówce opiekę nad Państwem sprawują dyplomowani fizjoterapeuci z doświadczeniem, a rehabilitacja opiera się na ścisłej współpracy z lekarzem. Uzyskana w ten sposób szczegółowa i indywidualna diagnoza pozwoli dobrać skuteczną i niezbędną rehabilitację, modyfikowaną w zależności od przebiegu leczenia. Główny nacisk kładziemy na powrót utraconych funkcji. Pracujemy najnowszymi metodami z zakresu kinezyterapii. Posiadamy nowoczesny sprzęt do ćwiczeń i fizykoterapii.

Zajmujemy się także rehabilitacją sportową osób związanych zawodowo ze sportem oraz tych, którzy traktują sport jako pasję. Specjalizujemy się również w różnych formach masażu leczniczego i terapii przeciwbólowej kręgosłupa

Wykwalifikowana kadra zadba o najmniejszy szczegół, by każdy pacjent był w pełni usatysfakcjonowany z rezultatów rehabilitacji.

Kinezyterapia
 
Terapie kobiece
 
Taping
 
Masaż leczniczy
 
Rehabilitacja sportowa
 
Fizykoterapia
 

Nie zwlekaj, już teraz zadzwoń i umów się na wizytę w celu dokładnego zdiagnozowania oraz rozpoczęcia specjalnie dobranej terapii.

Skojarzona terapia: Fala uderzeniowa i laser wysokoenergetyczny

Jeśli Twoje dolegliwości są dokuczliwe, chcesz uniknąć zabiegu operacyjnego i szybko pozbyć się bólu, skorzystaj z terapii laserem wysokoenergetycznym i falą uderzeniową.

Połączenie tych dwóch terapii zdecydowanie przyspiesza uzyskanie oczekiwanego efektu terapeutycznego oraz znacznie skraca czas powrotu do zdrowia.

Podstawowe wskazania do stosowania łącznej terapii:

• ostroga piętowa / powięź podeszwowa

• bóle stawów barkowych ze zwapnieniami lub bez nich

• ból ścięgna Achillesa

• łokieć tenisisty/golfisty

• ból ścięgien rzepki

• kontuzje sportowe (naderwania, naciągnięcia, zwichnięcia, skręcenia)

• zmiany zwyrodnieniowe stawów

• zespoły bólowe kręgosłupa

Fala uderzeniowa i laser wysokoenergetyczny

BEZPŁATNE KONSULTACJE ORTOPEDYCZNE! TYLKO W MARCU!


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych pacjentów, istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z wizyty Ortopedycznej.

Badanie przeprowadzi doświadczony Lekarz Ortopeda - Traumatolog.

Bezpłatne wizyty obowiązywać będą tylko do końca marca 2018r.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem tel: 883 436 999

javascript:ImageManager.populateFields('badanie kolana.jpg')>

Rehabilitacja kończyny górnej

Rehabilitację kończyny górnej po złamaniach, zabiegach operacyjnych oraz w procesie leczenia niestabilności barku, zespołu cieśni podbarkowej, uszkodzenia pierścienia rotatorów, zespołu zamrożonego barku, zmian zwyrodnieniowych barku, leczeniapourazowego uszkodzonych nerwów i ścięgien, wad wrodzonych kończyny górnej, łokcia tenisisty, reumatoidalnego zapalenia stawów, zespołu cieśni nadgarstka.

 Rehabilitacja kończyny górnej

Rehabilitacja kręgosłupa

Rehabilitację kręgosłupa w dyskopatii, kręgozmyku, w przebiegu rwy kulszowej,ramiennej, zmian zwyrodnieniowych. W leczeniu schorzeń związanych z kręgosłupem wykorzystujemy najlepsze metody terapetyczne takie jak: ćwiczenia metodą Mckenzie, ćwiczenia metodą PNF, Thera Band oraz kinesjology taping. Ponad to proces leczenia wspomagamy wszelkiego rodzaju zabiegami z zakresu fizykoterapii, które szybko przynoszą ulgę w bólu.

Rehabilitacja kręgosłupa

Rehabilitację urazów sportowych

Zajmujemy się rehabilitacją oraz przygotowaniem motorycznym osób zawodowo związanych ze sportem. Wykorzystujemy nowe metody terapetyczne m.in FMS - jest to metoda pozwalająca na doskonałą ocenę możliwości fizycznych oraz dobór odpowiedniej terapii. Stanowi ona podstawę planowania treningow.

Rehabilitacja urazów sportowych

Terapie kobiece

Tylko u Nas nowoczesna profesjonalna fizjoterapia dla Pań w każdym wieku. Dobrze rozumiemy kobiece potrzeby, dlatego posiadamy ofertę skierowaną właśnie dla Pań. Najnowocześniejszy sprzęt, wykwalifikowany personel i konkurencyjne ceny wszystko w jednym miejscu. Jesteśmy właśnie dla Ciebie!

Terapie kobiece